• تهران، شهریار

طراحی گرافیک – خدمات طراحی گرافیک

یکی از دغدغه اساسی مشتریان نیاز به وجود یک مجموعه کامل بود که هم توانایی خدمات طراحی سایت را داشته باشد و هم بقیه محصولات گرافیکی ( خدمات طراحی گرافیک ) شرکت و یا سازمانشان را بتواند کاملا مرتبط و ست طراحی کند با این کار همیشه هارمونی روند کارشان حفظ می شود و از همه مهمتر مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود چرا که تمامی طراحی ها همه یکجا انجام شده و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود، ما در شرکت توسعه و فناوری ایده گستر زینو سعی کرده ایم که طراحانی با سلایق مختلف را را گرد هم آوریم تا بتوانیم تمامی نیاز های مشتریانمان را پاسخگو باشیم، در صورتی که شرکت و سازمانی تازه تاسیس هستید و یا به دنبال تحویلی در سیستم ظاهری اوراق گرافیکی و وب سایت خود هستید پیشنهاد می شود از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

مراحل سفارش طراحی گرافیک :

۱- انتخاب نوع محصول و مشاوره با طراحان ما

۲- تعیین هزینه و پرداخت

۳- طراحی گرافیک محصول و ارائه به مشتری جهت رفع ایرادات

۴- تائید نهایی و تحویل کار

به طور کلی گروه طراحی زینو برای پردازش کارهای مشتریان چه می کند؟

۱- ابتدا ایدئولوژی شما توسط طراحان ما اتود زده می شود تا مطابق به سلیقه مخاطب و محتوای سازمانی شما همخوانی پیدا کند.

مسلما شما یک طرح و ایده در سر خود دارید ولی توانایی اجرای گرافیکی آن را ندارید به همین خاطر ایده خودتان را به طراحان ما توضیح می دهید و آنها ایده شما را تصویر سازی گرافیکی می کنند، البته ما در این بین به مشاوره هایی هم می دهیم مثلا ممکن است طرحی و یا ایده ای از نظر شما خوب و موفق باشد ولی براساس تجربه ما مخاطب پسند نباشد در چنین مواردی ما به شما کمک می کنیم تا به طرح ایده ال برسید.

۲- سپس ادیت های لازم انجام می شود و مرحله رنگ گذاری برای روی محتوا می شود. رنگ ها همگی توسط نظر کارشناس رنگ و کارشناس کسب و کار تعیین می شود.

هر کسب و کاری با توجه به نوعش و محتوایی که قرار است ارائه دهد دسته بندی می شود، رنگ ها هم دقیقا به همین صورت هستند، هر رنگ نشان دهنده نوع خاصی از محتوا هستند، مثلا اگر قرار است شما فروشگاه لباس های زنانه داشته باشید و به یک کاتالوگ نیازمندید مسلما رنگ های گرم مد نظر است، مخاطبان شما خانم ها خواهند بود پس باید رنگ شدیدا با دقت انتخاب شوند چراکه خانم ها شدیدا ریز بین و دقیق هستند.

۳- مرحله بعدی اشکال زدایی است. اگر محتوا متنی است باید ویراستاری شود و اگر گرافیکی است باید تست رنگ برای چاپ گرفته شود تا از کیفیت کار مطمئن شویم.

همیشه در هرکاری اشکالات ریزی هست که باید رفع شود برتری شما نسبت به رقبا در همین ریز بینی است،فرض کنید یک غلط تایپی در کاتالوگ و یا برشور شما باشد مشتری شما وقتی متوجه ان بشود حسابی دید وی نسبت به شما عوض می شود چون با خودش می گوید کسی که در برشور تبلیغاتیش دقت ندارد مسلما در کسب و کارش هم همینطور است! رنگ های طرح گرافیکی باید چک و تست شود تا مطمئن شویم همگی با کمترین اختلاف رنگی ممکن به چاپ می رسد البته تا ۱۰% اختلاف رنگی در هر چاپی طبیعی است.

۴- مرحله آخر چاپ و اجرای کار است و محصول نهایی به مشتری گرانقدر ارائه می شود.

چاپ کار و کیفیت محصول خروجی به اندازه خلاقیت گرافیکی موثر است چراکه مشتری آن چیزی که می بیند و لمس می کند را بهتر درک می کند به همین خاطر کیفیت چاپ باید به بهترین شکل ممکن باشد تا اعتماد مشتری به شما تکمیل شود.

نحوه محاسبه تعرفه طراحی گرافیک؟ 

سوالی که اکثر مشتریان طراحی گرافیک دارند این است که هزینه طراحی گرافیک چقدر است؟ و چگونه محاسبه می شود؟ هزینه طراحی بسته به نوع سختی کار ساعتی محاسبه می گردد و بعضی موارد روتین که قیمت ثابتی دارند تا مشتری هزینه اضافی پرداخت نکند.

مواردی که روتین است مثل طراحی کارت ویزیت به سلیقه طراح طراحی شود هزینه آن هم روتین است ولی مواردی که مشتری بر روی طراحی حساسیت دارد و یا ریزه کاری زیادی را طلب می کند هزینه طراحی به صورت ساعتی محاسبه می شود.که هم مشتری و هم طراح از نحوه کار رضایت داشته باشند.

مشتری بعد از دیدن طرح حداکثر تا دو بار امکان ادیت و تغیرات دارد و بیشتر از آن شامل هزینه مجدد برای وی می گردد.

در زیر لیست قیمت طراحی گرافیک به همراه توضیحات هر بخش را خواهید دید :

ردیف نوع خدمت ملاک محاسبه قیمت (تومان)
۱ طراحی روتین به ازای هر ۱ ساعت ۸۰٫۰۰۰
۲ طراحی گرافیک با اعمال نظرات و ریزه کاری های مشتری به ازای هر ۱ ساعت ۱۲۰٫۰۰۰
۳ طراحی گرافیک طرح های سه بعدی به ازای یک شات رندر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰

حالا وقتی ما مثلا قیمت طراحی لوگو را ۵۰۰ هزار تومان اعلام می کنیم یعنی طراح محترم حداقل ۶ ساعت زمان صرف طراحی لوگوی شما می کند، با یک حساب سر انگشتی هم متوجه خواهید شد کمتر از این مقدار صرف کردن برای طراحی یک لوگو مقدور نیست.

طراحی گرافیک