کسب و کار های پردرآمد اینترنتی جهان در  ۲۰۲۱

۱. وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی ،کسب و کار اینترنتی در جهان که پر درآمد است

وبلاگ نویسی یکی از محبوب ترین کسب و کار های اینترنتی در جهان به شمار می آید، و تعجبی نیست که وبلاگ نویسی در سال ۲۰۲۱ هم از پردرآمدترین کسب و کار های اینترنتی در جهان باشد.

تا زمانی که مردم همچنان به جستجوی اطلاعات در شبکه جهانی وب ادامه می دهند، وبلاگ نویسی هم ادامه خواهد یافت. و باتوجه به اینکه روزانه افراد بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا می کنند، انتظار می رود آینده برای وبلاگ نویسان روشن تر از همیشه باشد.

بهترین نکته در مورد آن این است که، برخلاف دیگر کسب و کار اینترنتی در جهان که به میلیون ها تومان سرمایه گذاری اولیه نیاز دارد، وبلاگ نویسی بسیار ارزان است. شما فقط با خرید نام دامنه و هاستینگ وب، می توانید یک وبلاگ خود میزبان وردپرس راه اندازی کنید که هزینه آن حتی به یک میلیون تومان هم نمی رسد.

قبل از اینکه اصطلاحات فنی شما را منصرف کنند، باید به شما بگویم که راه اندازی یک وبلاگ وردپرس مثل آب خوردن است. به هیچ وجه لازم نیست از کدنویسی استفاده کنید. حتی فردی با مهارت های ابتدایی اینترنتی هم می تواند با وبلاگ وردپرس خودش شروع به کار کند.

۲.یک کانال یوتوب راه اندازی کنید

ایجاد کانال یوتیوب ،کسب و کار اینترنتی در جهان که پر درآمد است

اگر به دنبال معروف شدن هستید، می توانید کانال YouTube خود را راه اندازی کنید. قبل از اینکه بگویید، کار در یوتیوب و ولاگینگ (vlogging) مناسب شما نیست، باید بگویم که طبق فوربس، یوتیوبر برتر سال ۲۰۱۸ یک پسر بچه‌ی ۷ ساله بنام رایان بود، که با آپلود نقد و بررسی اسباب بازی ها، توانست ۲۶ میلیون دلار درآمد کسب کند.

شما می توانید از هر چیز و همه چیز ویدیو بسازید و آن را در یوتیوب، با توجه به اینکه با دستورالعمل های انجمن یوتیوب مطابقت داشته باشد، آپلود کنید. بنابراین، اگر به دنبال معروف شدن و درآمد بسیار خوبی هستید، کار در کانال یوتیوب خود، یکی از آن کسب و کار های اینترنتی جهانی است که می توانید آن را در نظر بگیرید.

و بهترین قسمت این است که، اگر از قبل دوربین و میکروفون با کیفیتی داشته باشید، این می تواند یکی از بهترین کسب و کار های آنلاین باشد که شما می توانید بدون هیچگونه هزینه‌ی اولیه شروع کنید.

۳.تجارت بازاریابی وابسته شروع کنید

بازاریابی وابسته،کسب و کار اینترنتی در جهان که پر درآمد است

بدون اغراق بگویم، درآمد تمامی تجارت های برتر آنلاین در هر زمینه‌ای، بدون بازاریابی وابسته ناقص خواهد بود. حال، دقیقاً بازاریابی وابسته چیست و چرا در لیست پردرآمدترین کسب و کار های آنلاین جهان قرار می گیرد؟

بازاریابی وابسته به فرآیندی گفته می شود که در آن، شما با تبلیغ محصول یا خدمات یک شرکت از طریق یک لینک منحصر به فرد به نام لینک وابسته (Affiliate Link)، بابت هر فروش کمیسیون دریافت می کنید.

هر زمان کسی روی لینک وابستۀ شما کلیک کند و خریدی انجام دهد، شرکت بابت همین به شما کارمزد پرداخت می کند. با این حال، همچنین برخی از شرکت های قروشنده به شرکت های وابسته خود بابت قرار دادن لینک وابسته، حقوق جداگانه پرداخت می کنند.

بیشتر شرکت ها برای تأیید شما در عضویت برنامۀ وابسته آنها، از شما می خواهند که یک وبلاگ داشته باشید. با این حال، برخی از شرکت ها چنین شرایطی را مطرح نمی کنند و شما می توانید محصولات آنها را در رسانه های اجتماعی و بازاریابی از طریق ایمیل تبلیغ کنید.

درآمد حاصل از بازاریابی وابسته اغلب پایان ناپذیر است. اگر امروز در یک وبلاگ نقد محصولی را بنویسید و یک لینک وابسته در همان قسمت قرار دهید، تا زمانی که بتوان به آن پست مراجعه کرد، از آن کسب درآمد خواهید کرد.

۴.توسعه اندروید

توسعه ی اندروید،کسب و کار اینترنتی در جهان که پر درآمد است

اندروید با بیش از ۲ میلیارد دستگاه مجهز به سیستم عامل اندروید، سهم قابل توحهی از بازار تلفن همراه را در اختیار خود دارد. با توجه به این موضوع، تقاضا برای برنامه های کاربردی اندروید در فروشگاه گوگل پلی بسیار زیاد است.

در حقیقت، با افزایش تمایل افراد برای دسترسی به اینترنت از طریق تلفن های هوشمند خود، تقاضای موبایل های اندرویدی به طور تصاعدی در حال افزایش است. کسب و کار های جهان نمی خواهند در این زمینه عقب بمانند و از این رو هزینه های زیادی را صرف توسعۀ بهترین برنامه اندرویدی برای شرکت خود می کنند.

به دلیل این پتانسیل عظیم، ویژگی های توسعه اندروید در لیست پردرآمد ترین کسب و کار اینترنتی جهان ما قرار دارد.

۵.تجارت بهینه سازی موتور جستجو پر درآمدترین کسب و کار اینترنتی در جهان

سئو،کسب و کار اینترنتی در جهان که پر درآمد است

هر کسب و کاری می خواهد حضوری موثر در اینترنت داشته باشد. با این حال، فقط با داشتن یک وب سایت نمی توان انتظار به موفقیت رسیدن داشت. اول از همه، برای دریافت فروش به افرادی نیاز دارید که از وب سایت شما بازدید کنند.

و بهترین راه برای دسترسی به وب سایت خود از طریق موتورهای جستجو(مثل گوگل) است. بنابراین، اگر کسب و کاری می خواهد فروش بیشتری کسب کند، باید مطمئن شود که در صفحه اول گوگل، ترجیحاً در ۵ موقعیت برتر قرار دارد. و این همان کاری است که بهینه سازهای موتور جستجو انجام می دهند. آنها به کسب و کارها کمک می کنند تا به بالای جستجوی گوگل برسند.

در حالی که شروع SEO عمدتاً رایگان است، اما برای خرید ابزارهای جستجوگر مانند SEMRush و Ahrefs باید کمی هزینه کنید.